Naprawa klimatyzatorów

Czyste powietrze w naszym otoczeniu jest sprawą nadrzędną jeżeli chcemy zadbać o zdrowie swoje oraz swoich najbliższych. To, czym oddychamy, wpływa na nasze samopoczucie oraz dalsze życie. Niesprawna klimatyzacja w domu może doprowadzić do rozwoju chorób. Aby do tego nie dopuścić, należy cyklicznie przeprowadzać przegląd oraz dezynfekcję podzespołów urządzeń oczyszczających powietrze i klimatyzujących pomieszczenie. Brak jakichkolwiek działań związanych z ich serwisowaniem przyczyni się do występowania większej ilości groźnych dla zdrowia i życia roztoczy w Twoim domu lub biurze. 

 

Skontaktuj się z nami i zadbaj o czyste powietrze w swoim najbliższym otoczeniu. Przeprowadzamy kompleksowy serwis klimatyzacji domowej oraz serwis klimatyzacji biurowej we Wrocławiu, oraz jego okolicach. Skorzystaj z naszej oferty i oddychaj pełną piersią bez obaw o zdrowie własne oraz najbliższych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serwis klimatyzacji domowej Wrocław

BZ GAZ-SERWIS to profesjonalna firma zajmująca się serwisowaniem klimatyzacji domowej oraz biurowej. Naszą ofertę kierujemy do osób prywatnych, a także instytucji, które posiadają urządzenia klimatyzujące przestrzeń. Długotrwała eksploatacja urządzeń wymaga regularnego przeglądu, a także czyszczenia podzespołów. Bez tego bakterie, grzyby oraz inne drobnoustroje osadzone na poszczególnych komponentach klimatyzatora będą wtłaczane do pomieszczenia, zagrażając osobom w nim przebywającym. Poza cyklicznym przeglądem nasza oferta, to także doraźne naprawy awarii oraz czyszczenie całych układów klimatyzacji domowej i biurowej. Za sprawą dokładnie wykonanych pomiarów mikrobiologicznych, masz pewność, że cały proces przyczyni się do polepszenia jakości powietrza, a także zwiększy wydajność urządzenia, obniżając tym samym zużycie energii.

Chcesz skorzystać z ofert lub masz jakieś pytania?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu zapleczu technicznemu wszelkie działania zmierzające do poprawy wydajności klimatyzatora przeprowadzane są szybko i kompleksowo. Serwis klimatyzacji domowej oraz serwis klimatyzacji biurowej stanowią jedną z fundamentalnych usług naszej działalności.

Co obejmuje serwis klimatyzacji domowej i biurowej?

Kompleksowy serwis oraz naprawa klimatyzatorów w pomieszczeniach domowych, oraz biurowych, przede wszystkim obejmuje wymianę filtrów, dokładną dezynfekcję elementów obudowy oraz komponentów. Dodatkowo w celu zapewnienia dłuższej żywotności urządzenia przeprowadza się kontrolę stanu technicznego, pracę całej automatyki, sterowania, a także, o ile takie występują, usunięcie usterek – zarówno tych mniejszych, jak i poważniejszych. Serwis klimatyzacji domowej obejmuje również przegląd układu, który odpowiedzialny jest za odprowadzanie skroplin. Ważnym elementem całego procesu serwisowania jest kontrola szczelności instalacji freonowej. Jest to szczególnie istotne ze względu na szkodliwe działanie czynników chłodzących na środowisko. W przypadku braku odpowiedniej ilości czynnika firma serwisująca może uzupełnić jego stan. Serwis klimatyzacji kończy się przedstawieniem dokładnego raportu. Ważne, aby czynności naprawcze przeprowadzać cyklicznie – jeżeli chcesz wiedzieć, jak często należy to robić, przede wszystkim zapoznaj się z zaleceniami producenta, oraz weź pod uwagę datę ostatniego przeglądu.

Na czym polega konserwacja klimatyzacji domowej i serwis klimatyzacji biurowej Wrocław

Cały proces konserwacji i serwisu można przeprowadzić na kilka sposobów. Poza wyżej wymienionymi czynnościami warto również wiedzieć, jakie metody stosowane są przez profesjonalne firmy. Konserwacja polegająca na odgrzybianiu klimatyzacji przeprowadza się metodami:

  • Piankową – poszczególne podzespoły spryskiwane są środkiem grzybobójczym w formie piany.
  • Ozonowaniem klimatyzacji – ta metoda wykorzystuje ozon, który skutecznie przyczynia się do niwelowania wszelkich grzybów oraz pleśni.
  • Ultradźwiękową – w tym przypadku używany jest specjalny płyn, który przy wykorzystaniu ultradźwiękowego urządzenia zmienia się w parę, docierającą do wszystkich, nawet tych najbardziej niedostępnych elementów klimatyzatora. Za sprawą tej skutecznej metody, nie jest konieczny demontaż poszczególnych komponentów urządzenia.

Dzięki powyższym działaniom zarówno klimatyzacja w domu, jak i w biurze nie będzie rozpylała groźnych roztoczy i zagwarantuje czystość powietrza.

Jak często czyścić klimatyzację? – Klimatyzacja do domu Wrocław

Kompleksowy serwis oraz naprawa klimatyzatorów w domu i biurze, w tym czyszczenie podzespołów oraz dezynfekcja obudowy, powinny być przeprowadzane przynajmniej dwa razy w roku. Najlepiej, aby kontrola urządzeń wentylacyjnych i klimatyzujących odbywała się na przełomie września i października (przed zbliżającym się okresem zimowym), a także na przełomie marca i kwietnia (zanim pojawią się pierwsze upały).

 

Filtry klimatyzatora warto czyścić częściej – co trzy miesiące. Nie jest to jednak konieczne w przypadku gdy eksploatacja urządzenia odbywa się raz na jakiś czas. W dużej mierze to czy filtr należy oczyścić z pyłów oraz kurzu zależy od stopnia jego zużycia. Jeżeli mamy wątpliwości co do jego stanu, warto skonsultować się z profesjonalną firmą, która posiada certyfikowane środki oraz doświadczenie.

Naprawa klimatyzatorów Wrocław – Ile trwa serwis klimatyzacji?

Biorąc pod uwagę wcześniej wymienione etapy procesu serwisu klimatyzacji w domu lub serwisu klimatyzacji biurowej, czas konserwacji zależy w dużej mierze od tego czy usługa opiera się jedynie na przeglądzie i ewentualnym uzupełnieniu czynnika, czy też na naprawie zepsutego urządzenia. Standardowy serwis klimatyzacji obejmujący przegląd trwa około godziny. W przypadku większych awarii czas ten może się wydłużyć – w niektórych przypadkach konieczny jest demontaż całego klimatyzatora. Są to jednak działania, które zdarzają się sporadycznie i dotyczą poważnych awarii układów. Czas zależy również od tego czy mamy do czynienia z jednym urządzeniem, czy też całym systemem klimatyzacji (klimatyzacją kanałową lub kasetonową) w dużych przestrzeniach biurowych.

 

Jeżeli chcesz dowiedzieć się ile trwa naprawa klimatyzatorów, w tym serwis klimatyzacji domowej oraz serwis klimatyzacji biurowej, skorzystaj z formularza na stronie i opisz problem. Nasi specjaliści oszacują niezbędny czas przeznaczony na naprawę.

Ile kosztuje serwis klimatyzacji domowej Wrocław – cena

BZ GAZ-SERWIS świadczy kompleksowe usługi serwisowe oraz naprawcze klimatyzacji zarówno w domu, jak i w biurze.
Przykładowy serwis klimatyzacji domowej lub biurowej może wynosić 150,00-200,00 zł (dojazd rozpisany w usługach dodatkowych – cennik).
Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzić cały proces kontroli urządzeń w sposób precyzyjny, gwarantując, że wszelkie działania zostały wykonane z największą dbałością. Naprawa klimatyzatorów przez naszą firmę charakteryzuje się atrakcyjną i konkurencyjną ceną. Przeprowadzamy serwis klimatyzacji domowej oraz serwis klimatyzacji biurowej na terenie Wrocławia, oraz okolic.

 

W celu bliższego zapoznania się z ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy dokonają wyceny, określając wstępny koszt procesu serwisowania. Jeżeli potrzebujesz doświadczonej firmy, która zapewni kompleksowe usługi, zadzwoń lub skorzystaj z formularza online dostępnego na stronie – napisz czego od nas oczekujesz.

Niesprawna klimatyzacja w domu – Naprawa klimatyzatorów Wrocław. Skorzystaj z oferty fachowców!

Skorzystaj z usług doświadczonych fachowców z firmy BZ GAZ-SERWIS. Nasze zaplecze to szerokie grono specjalistów wyposażonych w odpowiedni sprzęt oraz wiedzę. Do każdego zlecenia podchodzimy ze szczególną dbałością. Serwis klimatyzacji domowej oraz serwis klimatyzacji biurowej przeprowadzamy sprawnie przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa, oraz starając się nie zakłócać wykonywania obowiązków pracowników lub domowników w ich przestrzeni. Wyróżnia nas pełen profesjonalizm, co spotkało się z entuzjazmem szerokiej grupy osób korzystających z naszych usług. Chcemy, aby naprawa klimatyzatorów przeprowadzana przez fachowców, spotykała się z zadowoleniem i pełną satysfakcją klientów, którzy nam zaufali.

 

Jeżeli szukasz firmy, przeprowadzającej kompleksowe serwisowanie klimatyzacji, sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego biznesu. Klimatyzacja w domu i w biurze potrzebuje odpowiedniej konserwacji. Działamy na terenie Wrocławia oraz okolic. Skontaktuj się z nami już teraz i zadbaj o zdrowe i czyste powietrze.

Formularz kontaktowy