Serwis kotłów gazowych De
Dietrich

Profesjonalnie, terminowo i zawsze w atrakcyjnej cenie – firma BZ GAZ-SERWIS oferuje serwis kotłów gazowych marki De Dietrich na terenie Wrocławia i okolic.

Jako jedna z nielicznych firm posiadamy autoryzację francuskiego producenta do montażu, pierwszych uruchomień oraz przeglądów gwarancyjnych kotłów. W swojej pracy bazujemy na doskonałej znajomości urządzeń tej marki, posiadanym wykształceniu technicznym oraz wieloletnim doświadczeniu w rozwiązywaniu różnorodnych problemów związanych z kotłami gazowymi. Zapewniamy szybką i trafną diagnozę, profesjonalne podejście do naprawy, wykorzystanie wyłącznie oryginalnych części oraz gwarancję na wykonywane usługi. Masz problem z kotłem De Dietrich? Wezwij nas na pomoc!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

De Dietrich serwis Wrocław

Kotły De Dietrich to urządzenia grzewcze znane i cenione w całej Europie już od dziesiątków lat, a dostępne w Polsce od ponad dwóch dziesięcioleci. Uznanie i renomę zyskały dzięki doskonałej sprawności energetycznej oraz wszechstronnym zastosowaniu – przeznaczone są do pracy w domach, firmach i przemyśle. Niestety, nawet najlepsze i najbardziej zaawansowane urządzenie, może się zepsuć lub wymaga okresowego serwisowania. Firma BZ GAZ-SERWIS oferuje pełen zakres usług serwisowych, tj. naprawy, przeglądy, konserwacje wszystkich typów urządzeń. Prace serwisowe wykonuje zespół posiadający odpowiednie uprawnienia, wiedzę i doświadczenie. Wiemy, jakim kłopotem może być niedziałający piec gazowy, dlatego dbamy o maksymalne skrócenie terminu naprawy. Dysponujemy zasobem części zamiennych, dlatego czas naprawy jest możliwie krótki.

Chcesz skorzystać z oferty lub masz jakieś pytania?

Świadczymy usługi na terenie Wrocławia i okolic.

Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów, dlatego pozostajemy z nimi w stałym kontakcie, rzetelnie informujemy o przyczynach awarii oraz zakresie niezbędnych prac. Transparentnie przedstawiamy wszystkie koszty i szanujemy czas klientów. Każdą wizytę potwierdzamy telefonicznie lub przez SMS. Jeśli potrzebujesz pomocy, zadzwoń po nas i przekonaj się, że warto.

Formularz kontaktowy