Serwis pomp ciepła  

W celu zapewnienia kompleksowych usług związanych z dbałością o odpowiedni stan urządzeń grzewczych, w skład oferty naszej firmy wchodzi serwis pomp ciepła Panasonic. Obejmuje on zarówno obowiązkowy przegląd, jak i przeprowadzanie niezbędnych napraw przede wszystkim na terenie Wrocławia. Chętnie udzielamy wszelkiej pomocy pod tym względem - zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą i kontaktu z nami w razie pojawienia się pytań na temat usług.

Obowiązkowe przeglądy

Warto mieć na uwadze, że brak dbałości o obowiązkowe przeglądy pomp ciepła może przyczynić się do wzrostu rocznego kosztu serwisu urządzenia. Nie należy zaniedbywać więc tej kwestii, gdyż uniemożliwi to wykrycie konieczności przeprowadzania istotnych napraw. W przypadku niektórych producentów, takich jak Panasonic, coroczna kontrola jest obowiązkowa.

 

Dbałość o dobry stan techniczny urządzenia leży w interesie jego właściciela, bowiem w przypadku wystąpienia awarii, musi on ponieść koszt naprawy, który w pewnych przypadkach może być wysoki. Większość tego rodzaju urządzeń objęta jest gwarancją trwającą zazwyczaj rok lub dwa lata. W przypadku producenta Panasonic okres ten wynosi 3 lata.

Roczny koszt serwisu pompy ciepła

Sprawne i prawidłowe funkcjonowanie urządzenia grzewczego wymaga zatem regularnego przeprowadzania kontroli. W związku z tym nasuwa się pytanie – jaki będzie roczny koszt tego rodzaju usługi?

 

Trudno udzielić tu jednoznacznej odpowiedzi, bowiem kwota ta jest zależna od konkretnego modelu oraz marki, ale zazwyczaj wynosi od 300 do 600 zł. Serwis u producenta Panasonic to zazwyczaj wydatek rzędu 350 – 450 zł.

 

Może więc przyczynić się to wzrostu ostatecznego kosztu eksploatacji urządzenia, ale trzeba mieć na uwadze, że serwisowanie przyczynia się do przedłużenia żywotności sprzętu. Warto więc dbać o jego przeprowadzenie bez względu na koszt przeglądu pompy ciepła, którego wysokość różni się u poszczególnych producentów, takich jak Panasonic i nie tylko.

Chcesz skorzystać z ofert lub masz jakieś pytania?

Serwis pomp ciepła - De Dietrich i Panasonic

Przeprowadzanie corocznych obowiązkowych przeglądów urządzenia może umożliwić wczesne wykrycie uszkodzeń, które mogłyby przyczynić się do poważniejszej awarii. Naprawa lub wymiana szwankujących elementów zapewnia dłuższą eksploatację, co przyczynia się do obniżenia całościowego kosztu korzystania z urządzenia grzewczego.

 

Ze względu na to, że tego rodzaju systemy są rozbudowane i złożone, istnieje wiele podzespołów, które mogłyby ulec awarii, dlatego też obowiązkowe coroczne przeglądy są istotną kwestią.

Naprawa pompy ciepła we Wrocławiu

W przypadku wykrycia uszkodzeń warto zlecić ich naprawę firmie posiadającej doświadczenie w tym zakresie oraz dysponującej zespołem fachowców. Zapraszamy zatem do sprawdzenia szczegółów naszej oferty – zajmujemy się montażem, wykonujemy obowiązkowe przeglądy, niezbędne naprawy i świadczymy inne usługi związane z serwisem pomp ciepła Panasonic, De Dietrich i nie tylko. Zachęcamy więc do kontaktu drogą telefoniczną, mailową lub przez formularz na stronie.

Formularz kontaktowy