Cennik

Chcesz skorzystać z ofert lub masz jakieś pytania?

Kursy dla operatorów wózków widłowych są coraz popularniejsze, gdyż wzrasta liczba osób, które chcą zdobyć uprawnienia. Nic w tym dziwnego, bowiem takie osoby są poszukiwane i doceniane na rynku pracy, dlatego zazwyczaj nie mają problemów ze znalezieniem zatrudnienia. Wraz z rosnącym popytem, zwiększa się liczba placówek, które organizują kurs na wózek widłowy. Ceny, podobnie jak w innych dziedzinach, są zróżnicowane, ale duża konkurencja pomiędzy ośrodkami sprawia, że stają się coraz bardziej atrakcyjne, co jest korzystne dla kursantów. Aby dowiedzieć się, jaka jest cena kursu na wózek widłowy, należy przeanalizować kilka czynników i uwzględnić określone parametry. Zapraszamy do lektury i wspólnej analizy, czy należy się kierować najniższą ceną przy wyborze kursu. 

Cena kursu na wózek widłowy

Bez odpowiednich uprawnień UDT potrzebnych do wykonywania zawodu operatora wózka widłowego, nie można wsiąść za kierownicę pojazdu. Jeśli chodzi o kurs na wózki widłowe, ceny są uzależnione od wielu czynników. Są to m.in.:

  • lokalizacja ośrodka szkoleniowego,
  • wielkość grupy,
  • opłaty wchodzące w cenę, np. czy uwzględnione są badania, opłata egzaminacyjna, tłumaczenie dyplomu,
  • kategoria wózków widłowych, na które chce się zdobyć uprawnienia.

Gdy mowa o kategoriach, Urząd Dozoru Technicznego określa dwie kategorie uprawnień do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych:

Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wysięgnikiem oraz wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem Wózki jezdniowe podnośnikowe z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą podnoszoną wraz z ładunkiem.

Koszt wykonania szkolenia teoretycznego oraz praktycznego wynosi: 450 zł netto plus 193,78 zł za egzamin.

Kurs na wózki widłowe cena 

Zazwyczaj cena kursu na wózki widłowe nie obejmuje kosztu egzaminu, dlatego liczne ośrodki oferują kursy w bardzo niskich cenach. Porównując oferty należy dokładnie sprawdzić, co obejmuje opłata. Koszt za egzamin jest stały i ustalony przez UDT – wynosi on obecnie 193,78 złotych. Co ważne, od 2019 roku kwalifikacje dla osób obsługujących urządzenia transportu bliskiego oraz konserwujących urządzenia techniczne są wydawane na czas określony, więc zaświadczenia należy cyklicznie odnawiać. Przedłużenie uprawnień jest bezpłatne. Należy 3 miesiące przed zakończeniem okresu ważności złożyć wniosek w oddziale Urzędu Dozoru Technicznego o przedłużenie ważności uprawnienia na kolejny okres. Wszystkich chętnych zapraszamy na nasz kurs!

Kurs na wózki widłowe ceny

Nasz ośrodek szkoleniowy oferuje konkurencyjne ceny kursów dla operatorów wózków widłowych we Wrocławiu. W cenie kursu zapewniamy:

  • szkolenie składające się z części teoretycznej i praktycznej prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów,
  • materiały dydaktyczne udostępniane w wersji drukowanej oraz elektronicznej,
  • egzamin,
  • koszty dokumentów (w tym również wersja obcojęzyczna do wyboru).

Interesuje Cię dokładny cennik? Skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji. Serdecznie zapraszamy!

Formularz kontaktowy